Biz, Lezzetin Binlerce Tonuyuz

İnsanların damaklarında kalıcı bir iz bırakma vizyonu ile çıktığımız yolda, gurme tuzlar, çeşniler, marinatlar, soslar, yaşlanma karşıtı baharat karışımları, meyve çeşnileri ve baharat topları üreten bir lezzet firması olduk. 2,500'den fazla ürün, 7,500 özgün tarif ve sürekli inovasyon arayışımızla, lezzet işini son derece ciddiye alıyor ve yarattığımız lezzetleri sınırların ötesine taşıyoruz.

Lezzetli ürünler

Yemek pişirmenin bir simya olduğuna inanıyoruz. Şef ile misafirleri arasında lezzetli bir diyaloğu başlatmak için doğanın mucizelerinin, zamansız yemek tariflerinin, ritüellerin ve tutkunun bir simyası. Zamanın, yediğimiz yemeklerde eksik malzeme olmaya devam ettiği bir dünyada, lezzetin eksilmemesine özen gösteririz. Şefimiz ve AR-GE ekibimizle birlikte, tüm yemekleri, sofraları ve sohbetleri daha lezzetli kılmak için en taze ve en kaliteli malzemeleri bir araya getiriyoruz.

Kültürel anlamda zengin ürünler

Dünya, deneyimlemek için o kadar da muhteşem bir yer ki… Yemek, bir kültürün anahtar kimliklerinden biri olmasının yanında, kökenleri ne olursa olsun, insanlar arasında da inanılmaz bir sosyal bağlayıcı. Ürün portföyümüz, içinde yaşadığımız dünya kadar zengin ve çeşitli. Sektörümüz yeni trendleri benimsedikçe ve müşterilerimiz yeni mutfakları deneyimledikçe, sürekli değişen damak tatlarını, dünya lezzetlerimizle karşılamaya devam ediyoruz.

Sağlıklı ürünler

Biz, vitamin, mineral ve antioksidan gibi iyi şeylere inanır, bu nedenle, tüm koruyucu, tatlandırıcı, suni tat ve katkı maddelerinden uzak dururuz. Ürünlerimiz, % 100 mikrobiyolojik garanti kapsamında olup tamamen doğal yöntemlerle üretilmektedir. Gıda güvenliği sistemimiz sayesinde, operasyonumuz BRCGS ve IFS kalite sistem sertifikaları ile sürekli olarak takip edilmektedir.

Pratik ürünler

Zamansızlık, modern yaşamın en büyük engellerinden biri olmaya devam ettikçe, biz de tüm ürün ve ambalajlarımızın, evde yemek yapanlar için pratik olmasına özen gösteriyoruz. Marinatlarımız, sprey baharatlarımız, dünya mutfakları baharat karışımlarımız ve diğer pratik lezzetlerimiz ile evdeki şeflerin değerli zamanlarını, mutfakta yemek yapmaktan çok sofrada sohbetlere katılarak geçirmelerini sağlıyoruz.

MARKALARIMIZ

Gurme baharatlar, çeşniler, baharat karışımları, soslar ve tuzları içeren geniş bir portföy ile uluslararası pazarlardaki lider markamız.


Türk, Osmanlı, Arap ve Uzak Doğu Asya mutfakları gibi yerel ve özgün lezzet portföyüne sahip, etnik pazarlar için yarattığımız markamız.


Dünya mutfaklarından lezzetler sunan restoran markamız.


Yolda tüketilecek, pratik ve sağlıklı atıştırmalıklar içeren bir portföye sahip restoran markamız.