Yaşadığımız Vizyon ve Değerler

VİZYON

Chef Seasons olarak sadece damaklarda değil, insanların yaşamında da anlamlı bir iz bırakmak.

MİSYON

Özgün ve yaratıcı lezzetlerle, sofraya kaybettiği önemi, anlamı ve değeri yeniden kazandırmak.

DEĞERLERİMİZ

Yeniliğe olan iştah

İnovasyon, marka olarak en güçlü kasımız. Müşterilerimizin yemeğe ve farklı lezzetlere olan iştahlarına katkı sağlamak için durmadan gözlemler, araştırır, trendleri takip eder ve iştahla yaratırız.

Kalıpları kırmak

Biz, başarının en önemli etken maddelerinden birinin, kalıpları kırmak olduğuna inanırız. Bu yüzden, 100 yıllık gelenekleri pratikleştirerek modernize etmeye, sıradan hammaddeleri harmanlayarak, yeni formüllerle değer yaratmaya, kemikleşmiş üretim süreçlerine esneklik katmaya, kısacası, hep yapılmayanı yapmaya meraklı olduk.

Yaşamı renklendirmek

Biz, işimiz gereği hayatı biraz baharatlı yaşamaya inanırız. Dünyanın farklı renk ve lezzetlerini harmanlayarak, yemeklere, tabaklara, damaklara, sofralara, sohbetlere, kısacası, yaşamın her anına renk katmaya inanırız.

Yaratıcılığı beslemek

İçinde, şefler, aşçılar, gurmeler, ar-ge’ciler, yemek fotoğrafçıları, stilistler, yazarlar, blogger’lar, vlogger’lar, foodie’ler, binlerce harmanlanmış farklı ürün ve dünya kadar lezzetli yemeğin olduğu yaratıcı bir ekosistemin içindeyiz. Yarattığımız her ürün, kurduğumuz her iletişim, düzenlediğimiz her etkinlikte ve her türlü ihtiyacın çözümünde yaratıcı olmanın gereğine inanır tüm ekip arkadaşlarımızı bu konuda motive ederiz.

Her seferinde şaşırtmak

Tıpkı şeflerin misafirlerini, yarattığı özgün lezzetlerle şaşırtmak istediği gibi biz de müşterilerimizi, iş ortaklarımızı, rakiplerimizi ve sektörü şaşırtmayı seviyoruz. Yaptığımız her ne olursa olsun, içine bir tutam şaşırtma atmayı ihmal etmiyoruz. Bilindik lezzetleri farklı form ve yeni yorumlarla sunarak, lezzetin binlerce tonunu yaratarak ve sofranın kurallarını yeniden yazarak diyalogu değiştirmeyi ve her seferinde şaşırtmayı seviyoruz.

Ziyan yok

Biz, her ne olursa olsun, elimizdekilerin değerini bilmeye ve ziyan etmemeye inanırız. Üretimin bel kemiğini oluşturan kaynakların, sıradan bir malzemeyi olağanüstü lezzete dönüştüren yetenek, emek ve birikimin, yemeğe katılan sevginin, aile ve dostlarla geçirilen zamanların değerini iyi bilir, ziyan edilmemeleri konusunda ön ayak oluruz.

Nabız, hız, enerji

Dinamik ve genç bir ruha sahibiz. Günceli yakalamanın önemine inanır, içinde bulunduğumuz sektörün, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin sürekli nabzını tutar, trendleri yakından takip ederiz. Onların değişen zevk ve taleplerine hızla cevap verir, ilişki ve iletişimimizi hep enerjik tutarız.